Anasayfa Kurumsal Hakkımızda

REEL TUZ KİMYA LTD. ŞTİ; 1991 yılında Ankara’nın Şereflikoçhisar ilçesinde kurulmuştur. Kurulduğu günden itibaren tuz üretimi ve nakliye işini yapan tecrübeli bir kadroya sahiptir.

Marmara ve Trakya Bölge Müdürlükleri ile yurtiçi ve yurtdışına hizmet verebilmek için yeterli sayıda araca sahip olup, teknolojik yatırımları günün koşullarına göre devam ettirecektir.

Tuz üreticisi olarak işe başlayan firmamız 1998 yılından beri kimyasal sektöründe de hizmet vermeye başlamıştır.

Firmamız hem göl tuzu hem kaya tuzu üreticisi ve distribütörü olarak tekstil tuzu, deri tuzu, arıtma tuzu, kar tuzu, sıvı solüsyon, gıda sanayi tuzu, sofralık tuz ve kimyasallar olmak üzere geniş bir ürün yelpazesiyle daima kalite, zamanında teslim anlayışıyla hizmet sunmaktadır.

Orta ölçekli bir işletme olmasına rağmen kurulduğu ilk günden itibaren kaliteden ödün vermeyen, çevreye duyarlı, başarma azmi sayesinde globalleşen dünya da Türkiye’nin sayılı firmaları arasında yerini almıştır. Ticari hayatta başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışan REEL TUZ KİMYA gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecek de hizmet vermeye devam edecektir.